Font Size

SCREEN

Layout

Menu Style

Cpanel

Karty Kredytowe Diners Club

 

KOMUNIKAT!!!

Informujemy iż od dnia 17 stycznia 2022r. Diners Club Polska zaprzestał przyjmowania wniosków o nowe karty i ich wydawania. Wszystkie wydane dotychczas karty firmowe oraz prywatne działają bez zakłóceń.

 

 Bank Spółdzielczy w Gorzycach w oparciu o umowę współpracy z Diners Club Polska Sp. z o.o., oferuje karty kredytowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

 

Jakie możliwości daje nam karta Diners Club ?

 

-    Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1 mln PLN dla Posiadacza karty i do 3 współpracowników

-    Wstęp do ponad 850 saloników na wielu lotniskach na świecie

-    Fast Track (indywidualna kontrola bezpieczeństwa) na wybranych lotniskach

-    Odprawa przy stanowisku klasy biznes na lotniskach w Polsce na połączeniach LOT , nawet z biletem w klasie ekonomicznej (dotyczy karty Diners Club LOT )

-    Platforma rezerwacyjna clubmiles.pl, na której można wygodnie zorganizować podróż, jednocześnie aktywując ubezpieczenie  w pakiecie karty 5% zwrotu gotówki za rezerwacje na booking.com przy użyciu platformy rezerwacyjnej clubmiles.pl

-    5zł wydane kartą to 1 mila w wybranym programie lojalnościowym. Zebrane mile można wykorzystać na pokrycie kosztów kolejnych podróży

-    Bezpieczne transakcje w Internecie

-    Wypłata gotówki w sieci bankomatów oraz operacje bezgotówkowe

 

 

 Jeżeli jesteś zainteresowany wypełnij wniosek elektroniczny wybierając z listy Bank Spółdzielczy w Gorzycach lub zapytaj o szczegóły w placówce Banku.

 

logo